Minderjarige dochter als verdachte aangehouden..Ouder door misdrijf gedood(Video)

Foto/Video - DuoFocus/Persbureau Meter

MEERSTAD – In een woning aan de Meerhoven in Meerstad heeft de politie in de nacht van woensdag 17 op donderdag 18 juni twee overleden personen aangetroffen. De politie gaat er vanuit dat beide personen door een misdrijf om het leven zijn gekomen. Er is direct een onderzoek gestart.

Het gaat om een 53-jarige man en een 53-jarige vrouw, beide uit Meerstad. Diezelfde nacht is een minderjarige verdachte aangehouden vanwege mogelijke betrokkenheid. Ook de aangehouden verdachte komt uit Meerstad.

De politie is direct een onderzoek gestart naar de doodsoorzaak en de omstandigheden van het overlijden van beide personen. Er wordt onder meer tactisch en forensisch onderzoek verricht. Ook gaan we in gesprek met de verdachte. De verdachte zit in beperkingen, wat betekent dat er de verdachte geen contact mag hebben met andere mensen dan de advocaat.

In de woning zat een hond, deze was eerst opgevangen door een buurvrouw, en is nu opgehaald door de dierenambulance.