DE LICHTMIS – Zaterdagavond rond 22.20 uur is de brandweer opgeroepen voor een brand in een Hotel & Restaurant bij De Lichtmis. De markante hoteltoren, ooit gerealiseerd door ondernemer Henny van der Most, bleek het toneel van een brandje op een kamer.
De brandje ontstond op de achtste etage. De brandweer schaalde direct op en had de brand snel onder controle.
Na het blussen zijn de achtste en negende etage geventileerd om de rook uit het gebouw te verwijderen. Eén persoon is voor controle naar het ziekenhuis gebracht in verband met rookinhalatie. De overige geevacueerde gasten kon na een uurtje terug naar hun kamer.
In het hotel waren op het moment van de brand ongeveer 30 personen aanwezig. Zij waren door het personeel tijdig en veilig ontruimd.
Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.