Drie gewonden bij zwaar ongeluk vrachtwagen/auto Nieuwe Pekela (Video)

Foto/Video - DuoFocus/Persbureau Meter

NIEUWE PEKELA – Bij een zwaar ongeluk op de N366 bij het Groningse Nieuwe Pekela zijn zaterdagmiddag drie personen gewond geraakt. Eén auto kwam in botsing met een vrachtwagen. De vrachtwagen kantelde daarbij en kwam in een sloot tot stilstand.

Het ongeluk gebeurde rond 13:10 uur. De hulpdiensten schaalden direct op naar middel-hulpverlening. Meerdere brandweerwagens en vier ambulances kwamen ter plaatse.

De bestuurder van de auto moest door de brandweer uit de auto worden bevrijdt. In totaal waren drie personen gewond geraakt door het ongeluk. De slachtoffers zijn per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De vrachtwagenchauffeur bleef ongedeerd.

De auto die bij het ongeval betrokken was, had een Duits kenteken. De politie onderzoekt de toedracht van het ongeluk. De N366 is gedeeltelijk afgesloten en zal vermoedelijk nog enkele uren dicht blijven vanwege de berging van de vrachtwagen.